fot. Flickr.com

Ryszard Terlecki zapowiedział, że do zmian w rządzie powinno dojść w ciągu najbliższego tygodnia. Takiej informacji udzielił telewizji internetowej wPolsce.pl. W mediach pojawiła się informacja, że członkiem rządu może zostać Teresa Czerwińska.

Terlecki na antenie wPolsce.pl podsumował rozmowy prowadzone przez władze partii 4 stycznia.

– Bardzo udane spotkanie, plan rekonstrukcji przyjęty, rekonstrukcja będzie pewnie na początku tygodnia. Niekoniecznie w poniedziałek, ale w pierwszej połowie tygodnia – skomentował.

W spotkaniu oprócz lidera ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego uczestniczyli premier Mateusz Morawiecki, wicepremierzy Piotr Gliński i Beata Szydło, marszałek Senatu Stanisław Karczewski, minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak, minister obrony narodowej Antoni Macierewicz, przewodniczący klubu PiS Ryszard Terlecki i wiceprezes partii Joachim Brudziński.

Jeszcze w grudniu Morawiecki zapowiadał, że będzie łączyć funkcję premiera i ministra finansów i rozwoju jedynie przez krótki czas. Mówi się, że nowym ministrem może zostać Teresa Czerwińska. Jej szanse obniża fakt, że urodziła się w ZSRR, a dokładniej w Dyneburgu na Łotwie,

ŹRÓDŁOwpunkt.pl / wprost.pl
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here