By Horvat [Public domain], from Wikimedia Commons

Poseł PiS Leszek Dobrzyński nie ujawnił nazwiska oraz daty przedstawienia oficjalnego kandydata partii na prezydenta miasta Szczecina. Jednak sam zasugerował, że zna osobę, która już jesienią powalczy o to stanowisko.

Z zapowiedzi polityków PiS wynika, że w czasie sobotniej partyjnej konwencji PiS ujawniona zostanie przynajmniej część kandydatów ugrupowania w największych miastach.

– Powiem tylko, że mam nieomylne przeczucie, że jesteśmy coraz bliżej daty, kiedy przedstawimy państwu tego kandydata. Potwierdzam tylko, że będzie to – moim skromnym zdaniem, ale też i zdaniem kolegów – bardzo dobry kandydat, który z jednej strony będzie potrafił połączyć szczecinian, a z drugiej strony – wyznaczyć nowe cele, aby Szczecin dołączył do pierwszej ligi aglomeracji – skomentował Dobrzyński.

Oficjalnie kandydatami na prezydenta Szczecina są wskazany przez PO i Nowoczesną Sławomir Nitras oraz radny SLD Dawid Krystek. Obecny prezydent Piotr Krzystek na razie nie ogłosił swojego kandydatury w wyborach.

ŹRÓDŁOwpunkt.pl/radioszczecin.pl
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here