Budka
By Adrian Grycuk (Own work) [CC BY-SA 3.0 pl (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/deed.en)], via Wikimedia Commons

Ostatni odcinek serialu internetowego „Ucho prezesa” wzbudził spore kontrowersji wśród polityków. Wszystko za sprawą rzekomego romansu, jaki narodził się pomiędzy dwojgiem polityków opozycji.

W odcinku „Gdzie jest lider?” po raz pierwszy wprowadzony został wątek, o którym w mediach nie mówiono wcześniej. Poza Grzegorzem Schetyną i Ryszardem Petru na ekranie pojawili się Kamila Gasiuk-Pihowicz oraz Borys Budka. Scenarzyści wprowadzili do serialu w ich przypadku wątek romansowy.

Sytuacja ta wywołała ostrą reakcję ze strony samego zainteresowanego, byłego ministra sprawiedliwości w rządzie PO. Borys Budka powiedział, że twórcy serialu przekroczyli granice, a to co zrobili nie mieści się w kategoriach żartu i kabaretu.

– Moja tolerancja kończy się w miejscu, w którym dotyka się mojej rodziny – dodał polityk.

Budka dostał zaskakujące wsparcie ze strony wiceministra Patryka Jakiego, który na Twitterze napisał: „Musze stanąć w obronie Borysa Budki. Kabaret nie może skrzywdzić nic nie winnej rodziny polityka. Twórcy powinni przeprosić”.

ŹRÓDŁOwpunkt.pl/ wprost.pl
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here