Rozpoczął się proces rekrutacyjny drugiej edycji programu o charakterze edukacyjnym, któremu patronuje Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Pierwsza edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i zakończyła się sporym sukcesem. Startujący w programie mają ogromne szanse na rozwinięcie własnych karier i poszerzenie zawodowych możliwości. Każdy może wziąć udział nie tylko w Programie Głównym, stanowiącym ciąg dalszy premierowej edycji przedsięwzięcia. Dla studentów pierwszego i drugiego roku przygotowano także Program Student.

Z kolei Departament Współpracy Międzynarodowej i Praw Człowieka Ministerstwa Sprawiedliwości przeprowadza Program Praw Człowieka. Modele edukacyjne przyjmują nowoczesne metody kształcenia przyszłych prawników. W programie znajdują się nie tylko zajęcia teoretyczne, ale także liczne praktyki oraz warsztaty. W trakcie zajęć przedstawiciele publicznej polityki, prawnicy o wolnych zawodach, znawcy gospodarki oraz organizacji o charakterze społecznym dzielą się swoimi doświadczeniami i zdobywaną na przestrzeni lat wiedzą. Wszystkie te zabiegi wzmacniają zdolności i uczą profesjonalnego podejścia do przyszłych obowiązków.

Spotkania Pracowni Liderów Prawa będą miały miejsce w Warszawie oraz okolicach. Mają formę weekendowych szkoleń w różnych ośrodkach. Pierwszy etap rekrutacyjny polega na składaniu wniosków. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rekrutacjach zapraszamy na stronę  https://liderzy.iws.org.pl/, gdzie należy wypełnić i przesłać zgłoszenie w formie formularza. Wnioski można nadsyłać do 30 lipca.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here