VABo2040 (CC0), Pixabay

Dzieci lubią podróżować. W nadchodzący Dzień Dziecka te urodzone po roku 2002 będą mogły podróżować pociągami PKP Intercity za darmo. Ich opiekunowie za bilet zapłacą, ale mniej niż zwykle. Bilety można kupować od dzisiaj.

„Dzień Dziecka z PKP Intercity” to oferta skierowana do dzieci urodzonych po roku 2002. Za darmo będą mogły podróżować w klasie drugiej wszystkich pociągów PKP Intercity – Express InterCity Premium, Express InterCity EIC, InterCity IC i Twoich Linii Kolejowych TLK.

Aby podróżować za darmo wystarczy w kasie pobrać bilet wskazując miejsce do siedzenia. Trzeba mieć również ze sobą dokument potwierdzający wiek dziecka. Bilety można nabywać od dzisiaj.

Opiekunowie mogą z kolei skorzystać z oferty Biletu Rodzinnego, która przewidziana jest dla grup liczących od 2 do 5 osób, w których znajduje się jedno dziecko poniżej 16. roku życia.

Od 1 czerwca od godziny 19 do 4 czerwca do godziny 6 można będzie także korzystać z Biletu Weekendowego, który upoważnia do nieograniczonej liczby przejazdów w cenie 81 zł (TLK i IC) lub 164 zł (wszystkie pociągi) od osoby.

ŹRÓDŁOwpunkt.pl/tvp.info.pl
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here