By Pinguino k (flickr) [CC BY 2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], via Wikimedia Commons

Znany amerykański aktor, dwukrotny zdobywca Oscara, Kevin Spacey przyznał się do swojej orientacji seksualnej. Odpowiedział również na zarzuty Anthony’ego Rappa, który oskarżył go o molestowanie seksualne.

Rapp znany z roli w musicalu „Rent” powiedział ostatnio, że w roku 1986 był na przyjęciu organizowanym w apartamencie 26-letniego wówczas aktora. Spacey miał wtedy do niego podejść i położyć się na nim na łóżku.

– Do dziś nie mogę się pozbyć tej sytuacji z mojej głowy. Postanowiłem wszystko ujawnić, kiedy na jaw wyszła sprawa Harvey’a Weinsteina – powiedział Rapp.

W oficjalnym oświadczeniu Spacey napisał: „Mam wiele szacunku do Anthony’ego Rappa jako aktora. Jestem zszokowany historią, którą opowiedział. Muszę szczerze przyznać, że nie pamiętam tego zdarzenia, ponieważ od tego czasu minęło ponad 30 lat”. Dodał jednak, że był wówczas pod wpływem alkoholu, co mogło się przełożyć na jego zachowanie.

Aktor wykorzystał tę historię do przyznania się do swojej orientacji seksualnej: „W swoim życiu miałem wiele relacji, zarówno z kobietami, jak i z mężczyznami. Teraz wybrałem życie jako osoba homoseksualna. Chcę mówić o tym jasno i uczciwie”.

ŹRÓDŁOwpunkt.pl / wprost.pl
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here