By Gaj777 [Public domain], from Wikimedia Commons

PZU wprowadziło polisy ubezpieczeniowe dla osób kupujących sprzęt RTV i AGD na portalu Allegro. Taką informację przekazała Małgorzata Sadurska z zarządu PZU. Pierwsze polisy zostały już zakupione. Kolejne produkty objęte ubezpieczeniem pojawią się już na początku maja.

W styczniu tego roku PZU zawarło porozumienie o współpracy strategicznej z Allegro. Na tej postawie firma ubezpieczeniowa stworzy specjalną ofertę dla osób kupujących na portalu aukcyjnym Allegro.

Ubezpieczenie PZU zapewnia kupującemu ochronę również po wygaśnięciu gwarancji producenta. Osoba, która zakupu telewizor czy lodówkę sama podejmie decyzję o zakupie dodatkowej polisy. Wystarczy kliknąć w ikonę ubezpieczenie i wybrać jeden z trzech dostępnych wariantów. Sprzęt można ubezpieczyć na wypadek zniszczenia, awarii czy zalania.

Przez okres 3 lat od momentu wygaśnięcia gwarancji producenta polisa PZU zapewni naprawę w domu czy w serwisie w wypadku awarii czy uszkodzenia. Jeśli naprawa okaże się niemożliwe bądź towar zostanie skradziony firma zwróci koszt zakupu nowego urządzenia.

ŹRÓDŁOwpunkt.pl/tvp.info.pl
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here