Pitas_Kukiz

W połowie czerwca w mediach pojawiły się informacje na temat przeszłości dyrektora biura poselskiego Kukiz’15. Dariusz Pitaś, bo o nim mowa, według doniesień medialnych miał posiadać przeszłość przestępczą. Po kolejnych publikacjach „prawa ręka” Pawła Kukiza wydał oświadczenie, że opuszcza szeregi klubu Kukiz’15.

Mimo publikacji dokumentu podpisanego własnoręcznie przez Dariusza Pitasia, a następnie opublikowaniu go na oficjalnej stronie Kukiz’15 w portalu Facebook, do redakcji wPunkt.pl dotarły informacje, że posiadający w przeszłości wyroki za kradzież i wyłudzenia dyrektor klubu K’15, nadal działa w szeregach formacji Pawła Kukiza.

 

 

Oświadczenie Dariusza Pitasia opublikowane w internecie:

Oświadczenie Dariusza Pitasia
Oświadczenie Dariusza Pitasia

Co na to posłowie klubu Kukiz’15? Marszałek Tyszka pytany o sprawę odmówił komentarza. Do Jarosława Porwicha, wiceprzewodniczącego Kukiz’15 nie udało nam się dodzwonić.

Według informacji jakie otrzymała redakcja wPunkt.pl, rezygnacja Dariusza Pitasia nie została przyjęta, a dokument który pojawił się w sieci nie posiada ani daty jego sporządzenia, ani też oznaczonego dnia w którym Dariusz Pitaś miałby przestać pełnić funkcję dyrektora w klubie Kukiz’15.

Czekamy na oficjalny komunikat Kukiz’15 w sprawie.

PODZIEL SIĘ

3 KOMENTARZE

  1. Mylicie pojęcia, rezygnacja z funkcji dyrektora a członkostwo w stowarzyszeniu to dwie rożne kwestie. Ponadto Pitas nie jest członkiem Klubu Parlamentarnego -bo nie jest posłem, a tylko dla Klubu pracował! Jesteście tak rzetelni jak Radio Erewań!

  2. Czy Pan Pitaś musi zajmować eksponowane stanowiska? Przecież jeśli chce pracować dla kraju może to robić jako wolontariusz! A tak pachnie dożłobostwem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here