fak1911 (CC0), Pixabay

Pasażerowie, którzy mają w planach podróże z Ryanairem muszą przygotować się na pewne utrudnienia. Zmiany wejdą w życie już 14 czerwca.

Do tej pory pasażerowie, którzy mieli bilety na lot liniami lotniczymi Ryanair musieli dokonać odprawy przez internet w okresie od 4 dni do 2 godzin przed planowanym lotem. Teraz odprawa online będzie możliwa jedynie 48 godzin przez zaplanowanym wylotem. Ta zmiana nie będzie dotyczyć jednak wszystkich osób. Ci, którzy za dodatkową opłatą w wysokości 5 euro wykupili opcję pierwszeństwa wejścia na pokład odprawę będą mogli wykonać nawet na 60 dni przed lotem. Ci, którzy o tym zapomną i będą zrobić to w sposób tradycyjny zapłacą dodatkowo 55 euro.

Zmiany wejdą w życie już 14 czerwca. Będą obowiązywać także te osoby, które bilety zakupiły wcześniej na loty po 14 czerwca. Kierownictwo linii lotniczych zapewniło, że wszyscy

podróżni otrzymali stosowną wiadomość email. Ponadto mają prawo w ciągu 5 dni zwrócić bilet i otrzymać z tego tytułu pełen zwrot poniesionych kosztów.

ŹRÓDŁOwpunkt.pl/wprost.pl
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here