https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/df/PSL-logo.jpg/1024px-PSL-logo.jpg

Szefa zachodniopomorskiego PSL zapytano o kandydata partii w wyborach na prezydenta Szczecina. Jarosław Rzepa odpowiedział, że ugrupowanie skupia się na mniejszych ośrodkach. Przyznał, że w większych miastach PSL ma problem.

Jakiś czas temu wspólnego kandydata na prezydenta Szczecina zaprezentowały PO i Nowoczesna. Został nim poseł Platformy Obywatelskiej Sławomir Nitras. Szef PSL w regionie nie wie czy jego partia również go poprze. Nie wie też czy PSL wystawi swojego kandydata na to stanowisko.

– Przez pewien czas mówiliśmy o tym, że zastanawiamy się nad wystawieniem. Dziś nadal powiem, że nie jestem do końca przekonany czy powinniśmy wystawiać czy jednak poprzeć któregoś z kandydatów, którzy będą startować. To są rozmowy pomiędzy stronami i one zdecydują o tym, jaka będzie decyzja. Dziś jednak nie ma decyzji, jeśli chodzi o Szczecin – powiedział Jarosław Rzepa.

Dodał jednak, że w regionie reprezentacja partii będzie bardzo mocna. Satysfakcjonujący dla PSL w jesiennych wyborach do sejmiku zachodniopomorskiego będzie wynik 5 mandatów na 30 możliwych.

ŹRÓDŁOwpunkt.pl/radioszczecin.pl
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here