W oficjalnym oświadczeniu na Facebooku szwedzkiej grupy muzycznej Mando Diao można przeczytać: „Nigdy nie doświadczyliśmy czegoś podobnego. Przerwanie naszego występu przez dyrektora festiwalu po tym, jak wszczął konflikt fizyczny, jest nie do przyjęcia”. Zespół uczestniczył w koncercie na festiwalu Przystanek Woodstock.

Mando Diao miało zagrać jako ostatni zespół w czasie czwartkowego koncertu nocnego na Przystanku Woodstock. Jednak muzycy zagrali zaledwie kilka utworów, a występ przerwano, nie podając przyczyn.

Sytuację postanowili skomentować sami zainteresowani, publikując na Facebooku oświadczenie: „Do fanów, którzy wczoraj byli na polskim festiwalu Woodstock. Nigdy nie doświadczyliśmy czegoś podobnego. Przerwanie naszego występu przez dyrektora festiwalu po tym, jak wszczął konflikt fizyczny, jest nie do przyjęcia. Podzielamy przesłanie o pokoju, miłości i zrozumieniu, ale po tym, co się stało, możemy tylko powiedzieć, że to wszystko tylko show i ego. Agresja i kontrola są jedynymi rzeczami, które przeważają w jego organizacji”.

Do całej sprawy odnieśli się także organizatorzy imprezy. W komentarzu pod oświadczeniem szwedzkiej grupy napisali: „Drodzy fani muzyki! Jesteśmy zasmuceni tym wpisem, ponieważ sytuacja była zupełnie inna. Też czekaliśmy na koncert i jesteśmy bardzo rozczarowani, że to w taki sposób się skończyło”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here