fot: Facebook / @lechwalesa

Znany podróżnik Wojciech Cejrowski nie jest fanem byłego prezydenta Lecha Wałęsy. Dlatego internautów tak bardzo zdziwiła ich wspólna fotografia.

W weekend odbył się Jarmark Dominikański, na którym pojawił się pochodzący z Gdańska Lech Wałęsa. Były prezydent chętnie pozował do zdjęć z turystami. Po powrocie opublikował fotografie w mediach społecznościowych. Na jednym ze zdjęć pojawił się obok prezydenta znany z nieprzychylnych opinii w jego kierunku, Wojciech Cejrowski. Podróżnik niejednokrotnie nazywał w telewizji Wałęsę towarzyszem bolkiem i kapusiem.

Jedna z internautek zapytała byłego prezydenta: „Z kim się pan zadaje?”. Wałęsa, który zdążył się już zorientować kim jest Cejrowski, odpisał: „Są takie dni, w których człowiek nie myśli”. Zdjęcie bardzo szybko popularność i wywołało w sieci szeroką dyskusję. Wiele osób podkreślało, że Wałęsa potrafi wybaczać, a inni pytali, czy Cejrowski zezwolił na publikację fotografii. Jedna osoba napisała, że ochrona Wałęsy wygląda mizernie w porównaniu z tą, na którą może liczyć prezes PiS – „Jak dla mnie znienawidzony Wałęsa nie ma dziesiątek tysięcy policji, jakoś się nie odgradza barierkami i ochrona nie robi za niego zakupów dla kotka”.

ŹRÓDŁOwpunkt.pl / wprost.pl
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here