https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/df/PSL-logo.jpg/1024px-PSL-logo.jpg

Szef Polskiego Stronnictwa Ludowego w województwie zachodniopomorskim Jarosław Rzepa powiedział, że partia nie wystawi swojego kandydata w wyborach na prezydenta Szczecina. Plotki na ten temat pojawiły się już wcześniej. Teraz PSL informację potwierdziło oficjalnie, ma zamiar wesprzeć kandydata innej partii.

– Prowadzimy takie rozmowy ze Sławomirem Nitrasem. Natomiast oczywiście dzisiaj nie mogę powiedzieć o finale tych rozmów – powiedział Rzepa.

Będą jednak listy do Rady Miasta i Sejmiku.

– Jeżeli chodzi o Radę Miasta, to być może będą to listy koalicyjne, jeśli się dogadamy z którymś z kandydatów. Do Sejmiku idziemy samodzielnie, jako Polskie Stronnictwo Ludowe – podsumował.

Sławomir Nitras to kandydat PO i Nowoczesnej. Poza nim w wyborach na prezydenta Szczecin wezmą udział Bartłomiej Sochański z PiS i Dawid Krystek z SLD.

W poprzednich wyborach PSL wystawiło swojego kandydata. Jednak Bohdan Roszkowski uzyskał mniej niż 1% głosów. Partia nie wprowadziła również nikogo do rady miasta, chociaż zdobyła siedem miejsc w sejmiku wojewódzkim.

ŹRÓDŁOwpunkt.pl/radioszczecin.pl
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here