https://www.flickr.com/photos/140907705@N07/25518754211/in/dateposted-public/

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Zaremba ocenił szanse wyborcze Sławomira Nitrasa, a więc kandydata PO i Nowoczesnej na prezydenta Szczecina podczas jesiennych wyborów samorządowych. Powiedział, że trudno, aby cyrulik z Połczyna został prezydentem miasta.

W ten sposób skomentował wyniki sondażu Ośrodka Badań „Dobra Opinia”. Okazało się, że liderem sondażu jest aktualny prezydent miasta Piotr Krzystek, na którego głosować chce 54% osób. Na drugim miejscu znalazł się Bartłomiej Sochański z PiS z 18% głosów, a na trzecim Sławomir Nitras – 15% poparcia.

– Dawno mówiłem i to jest moja osobista opinia, ale wiele osób podziela ją. Trudno, żeby cyrulik z Połczyna był prezydentem Szczecina. Szczecin cała wstecz, jak on na autostradzie. Dajmy spokój, rozmawiajmy o poważnych kandydatach – podsumował Zaremba.

Jego zdaniem ważna jest zmiana w Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego. Mowa o największej w historii aferę melioracyjną, za którą odpowiedzialni są Olgierd Geblewicz z PO i Jarosław Rzepa z PSL.

ŹRÓDŁOwpunkt.pl/radioszczecin.pl
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here